loading...
همه چی دانلود
تبلیغات ویژه

سجاد بازدید : 1051 1397/04/28 نظرات (0)

Total War WARHAMMER II v1.4.1 PC-Fisher

کرک جدید PROPER-VOKSI اضافه شد

 

در دانلود بازیTotal War Warhammer II تمرکز روی دنیای جدید که شامل سه قاره‌ی Ulthuan، Naggaroth و Lustria می‌شود و همچنین قاره‌ی Southlands به صورت جدا از دنیای جدید است که به دلیل ارتباط داشتن نژادهای این نسخه، استودیو Creative Assembly ناگزیر بود هر چهار قاره را در قالب این نسخه از بازی پیاده‌سازی کند. اندازه‌ی دنیای کهن با دنیای جدید به هیچ عنوان برابر نیست؛ اما استودیوی سازنده به ناچار مقیاس هر چهار قاره‌ی نسخه‌ی دوم را نسبت به نقشه‌ی اصلی وارهمر تغییر داده و به مقیاس نقشه‌ی نسخه‌ی اول نزدیک کرده است.

 

در غیر این‌صورت زمان و تلاش بسیار زیادی نیاز بوده تا کل نقشه‌ی این نسخه از نظر مقیاس دقیقا مانند نقشه‌ی وارهمر شود. این در حالی است که کریتیو اسمبلی پیش‌تر اعلام کرده بود که نقشه‌ی نسخه‌ی دوم از نظر وسعت تقریبا هم‌ اندازه‌ی نقشه‌ی نسخه‌ی اول است و تنها از نظر تعداد مناطق قابل تصرف به میزان یک چهارم دارای مناطق بیشتری نسبت به نسخه‌ی اول است که این خود به بزرگ‌تر به نظر آمدن نقشه کمک می‌کند.

 

 

طریقه‌ی قرار گیری قاره‌های دانلود بازی Total War Warhammer II در مقایسه با نقشه‌ی اصلی کمی متفاوت است و این به دلیل مسائل فنی و برای جلوگیری از به هم ریختگی نقشه انجام شده است. همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، پس از مدت کوتاهی از انتشار نسخه‌ی دوم بازی، قرار است یک بروزرسانی رایگان منتشر شود که نقشه‌های هر دو نسخه از بازی را ادغام و تمامی نژادهای اصلی را نیز قابل بازی می‌کند. برای دسترسی به این ویژگی باید هر دو نسخه‌ی بازی را داشته باشید.

اما به صورت جداگانه می‌توانید هر یک از نسخه‌ها را نیز بازی کنید. طبق گفته‌ی کریتیو اسمبلی، نقشه‌ای ادغام شده یک نقشه‌ی جدید خواهد بود که هنوز تصویری از آن منتشر نشده است. در این نقشه تعدادی از فکشن‌های فرعی بازی دیگر وجود نخواهند داشت و برخی از استان‌های بازی نیز از نظر مناطق قابل تصرف کوچک‌تر شده و در کل شباهت بیشتری به نقشه‌ی اصلی وارهمر پیدا خواهد کرد. حتی ممکن است برخی از نقاط نقشه‌ی نسخه‌ی دوم بطور کلی حذف شوند.

از این پس باید در هنگام عبور از دریاها، باتلاق‌ها و سایر مناطق از این دست، مراقب نیروهای خود باشید. در هنگام نبرد در این مناطق و همچنین تحت تاثیر شرایط جوی نیز باید مراقب نیروهای خود باشید؛ چراکه طبق گفته‌ی استودیو کریتیو اسمبلی، این موارد همگی بر شما و فکشن‌ شما تاثیرگذار هستند. این شرایط نیز در نسخه‌ی دوم و ادغام شده وجود خواهد داشت. تنها در دانلود بازی Total War Warhammer II باید طبق نژادی که انتخاب کرده‌اید، از گردباد مرکزی واقع در قاره‌ی Ulthuan حفاظت کرده یا آن را نابود کنید. نژاد قطعی که وظیفه‌ی حفاظت را دارد الف‌های بالایی و نژاد قطعی که به دنبال نابودی آن است الف‌های تاریکی هستند. در مورد دو نژاد دیگر هنوز قطعیتی در کار نیست.

منبع توضیحات: زومجی

 

 

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl بازی:

 • بر اساس ریلیز رسمی استیم SteamRip v1.4.1 ساخته شده است.
 • تمامی بسته های الحاقی منتشرشده، در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند.
 • کرک سالم Test Crack V2-Voksi و کرک آنلاین سالم Multiplayer Fix-REVOLT در این نسخه لحاظ شده اند.
 • آموزش استفاده از کرک ها در بخش راهنمای نصب قرار گرفته اند.
 • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
 • حجم بازی از ۷۰٫۵گیگابایت به ۲۴٫۶گیگابایت کاسته شده است.
 • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما حدود ۳۰ الی ۹۰ دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب بازی ۴۹گیگابایت است.
 • از کتابخانه ی ZTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
 • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Total War: WARHAMMER II is a strategy game of titanic proportions. Choose from four unique, varied factions and wage war your way – mounting a campaign of conquest to save or destroy a vast and vivid fantasy world.This is a game of two halves – one a turn-based open-world campaign, and the other intense, tactical real-time battles across the fantastical landscapes of the New World.Play how you choose – delve into a deep engrossing campaign, experience unlimited replayability and challenge the world in multiplayer with a custom army of your favourite units. Total War: WARHAMMER II offers hundreds of hours of gameplay and no two games are the same.

 

Engage in statecraft, diplomacy, exploration and build your empire, turn by turn. Capture, build and manage teeming settlements and recruit vast armies. Level up Legendary Lords and Heroes and arm them with mythical weapons and armour. Negotiate alliances or declare Total War to subjugate any that stand between you and your goal. Command thousands-strong legions of soldiers in intense tactical battles. Send forth ferocious, twisted monsters, fire-breathing dragons and harness powerful magic. Utilise military strategies, lay ambushes, or use brute force to turn the tide of combat and lead your forces to victory.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64Bit
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Memory: 5 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
Storage: 60 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
Storage: 60 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه VOKSI:

1) لطفا دقت داشته باشید که برای اجرای این نسخه، حتما باید استیم شما لاگین باشد. بدین منظور، لطفا ابتدا کلاینت استیم را از اینجا دانلود و نصب کنید. سپس یک اکانت جعلی برای خود ساخته و به استیم لاگین کنید.

2) حال دیتای دانلودشده v1.4.1 که توسط Fisher آماده شده است را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) پس از اتمام اکسترکت، وارد پوشه ی کرک شوید. دو کرک وجود دارد. یکی قابل اجرا برای تمامی CPUهای قدیمی و جدید است و دیگری تنها قابلیت اجرا بر روی CPUهای جدید را دارد. باتوجه به سیستم خود، یکی از دو کرک را در پوشه ای که در گام دوم، بازی را اکسترکت کرده اید، کپی و جایگزین نمایید.

4) بازی را توسط فایل اجرایی Warhammer2.exe اجرا کنید.

5) این کرک قابلیت آنلاین نیز دارد. توسط این کرک می توانید با سایر کسانی که نسخه ی کرک شده VOKSI را دارند، تحت کلاینت استیم، به صورت آنلاین مبارزه کنید.

========================

آموزش نصب نسخه STEAMPUNKS:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه STEAMPUNKS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. بازی را از طریق فایل اجرایی stp-selector.exe به صورت Run as Administrator اجرا نمایید.

========================

آموزش نصب نسخه FitGirl:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. 

2) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
 • حجم فایل: متغیر بنا به نسخه مورد نظر!
 • تاریخ انتشار: انتشار کرک نسخه v1.4.1 بازی: JUN-25-2018
 • راهنمای دانلود
 • قیمت: 59.99 دلار
لینک دانلود

دانلود کرک آفلاین سالم Crack Only v1.4.1 PROPER-VOKSI با لینک مستقیم

دانلود کرک (آفلاین + آنلاین) بازی v1.4.1 Multiplayer Fix-REVOLT با لینک مستقیم

==================

توضیحات: لطفا دقت داشته باشید که نسخه استیم ریپ توسط VOKSI دارای تمامی بسته های الحاقی نبود و دو فایل را نداشت. نسخه Fisher دارای تمامی بسته های الحاقی می باشد. هم چنین، زبان انگلیسی بر روی این نسخه به صورت کامل اعمال شده است. لیست کامل بسته های الحاقی نسخه Fisher را می توانید با کلیک بر روی اینجا مطالعه کنید.

دانلود بازی Total War WARHAMMER II v1.4.1-Fisher با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

دانلود پارت 8 با لینک مستقیم

دانلود پارت 9 با لینک مستقیم

دانلود پارت 10 با لینک مستقیم

دانلود پارت 11 با لینک مستقیم

دانلود پارت 12 با لینک مستقیم

دانلود پارت 13 با لینک مستقیم

دانلود پارت 14 با لینک مستقیم

دانلود پارت 15 با لینک مستقیم

دانلود پارت 16 با لینک مستقیم

دانلود پارت 17 با لینک مستقیم

دانلود پارت 18 با لینک مستقیم

==================

دانلود فیت گرل Total War WARHAMMER II v1.4.1-FitGirl با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

دانلود پارت 7 با لینک مستقیم

دانلود پارت 8 با لینک مستقیم

دانلود پارت 9 با لینک مستقیم

دانلود پارت 10 با لینک مستقیم

دانلود پارت 11 با لینک مستقیم

دانلود پارت 12 با لینک مستقیم

دانلود پارت 13 با لینک مستقیم

==================

 دانلود Total.War WARHAMMER II-STEAMPUNKS:

برای جلوگیری از سردرگمی کاربران، از صفحه اصلی حذف شده است. اگر در حال دانلود این نسخه بوده اید، لطفا بر روی اینجا کلیک کنید. لینک های دانلود به صورت دائمی خواهند بود.

==================

 دانلود نسخه فشرده قدیمی فیت گرل:

برای جلوگیری از سردرگمی کاربران، از صفحه اصلی حذف شده است. اگر در حال دانلود این نسخه بوده اید، لطفا بر روی اینجا کلیک کنید. لینک های دانلود به صورت دائمی خواهند بود.

منبع و رمز فایل

www.downloadha.com

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
این وبلاگ برای دسترسی تمام ایرانیان به مطالب پرطرفدار می باشد، در اینجا بهترین و برترین مطالب دیگر سایت ها و برنامه ها را قرار دادیم تا نیاز شما به دانلود برطرف شود، تیم همه چی دانلود امیدوار است با تلاش زیاد و حمایت شما بتواند گامی به سوی بالاترین ها بردارد. این تیم با قوانین جمهوری اسلامی ایران پیش می رود و تمام سعی خود را می کند که مطالب غیر قانونی در مقابل چشمان شما گذاشته نشود. با تشکر مدیر همه چی دانلود
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از کدام بخش بیشتر لذت می برید؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1989
 • کل نظرات : 709
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 347
 • آی پی امروز : 325
 • آی پی دیروز : 418
 • بازدید امروز : 783
 • باردید دیروز : 2,439
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 5,856
 • بازدید ماه : 68,248
 • بازدید سال : 444,934
 • بازدید کلی : 11,835,546
 • کدهای اختصاصی