loading...
همه چی دانلود
تبلیغات ویژه

سجاد بازدید : 428 1393/01/23 نظرات (1)

 

Titanfall XBOX360-P2P

Titanfall بازی است که از نظر منتقدان آینده ای درخشان داد٬ این برگ برنده هم اکنون در دستان Microsoft است و Sony از آن بی بهره است. این بازی تنها دارای بخش Multiplayer است و در کنار آن ما شاهد تزریق عناصر بخش تک نفره هستیم. بخش های فرعی که کم هستند اما بسیار زیبا اند و به طور کاملا زیبایی با بخش Multiplayer ترکیب شده اند. در Titanfall می توانید با بازیکنان دیگر در سراسر جهان به مبارزه بپردازید. مبارزه ای سخت و نفس گیر که به گفته Respawn به طور ۶ در مقابل ۶ است که NPC ها هم در آن نبرد وجود دارند. در بازی شما در نقش Pilot ها هستید. انسان هایی جنگجو و البته بسیار فرز و سریع که با وسایلشان آزادی عملی فوق العاده در نقشه های بازی دارند. شما در سیاره ای جنگ زده بازی را انجام می دهید. سیاره ای که در جای جایش جنگ بین Pilot ها دیده می شود اما Pilot ها در این جنگ تنها نیستند! ربات هایی نیز در بازی وجود دارند که در خدمت Pilot ها می باشند. به این ربات ها Titan می گویند. ربات های بزرگی که چندین برابر یک Pilot قد دارد و آماده خدمت به Pilot ها می باشند. یک سوال اساسی که در این بین مطرح می شود این است که جنگ Pilot ها با Titanهای بزرگشان با کیست؟ چه جناح هایی در بازی وجود دارند؟! تا به کنون دو جناح در Titanfall معرفی شده اند و احتمال می رود که بازی نیز با همین دو جناح باشد. در هر دو جناح شما یک Pilot هستید و Titan ها را در اختیار دارید٬ پس فرقی نمی کند که جزو کدام جناح باشید و هدفتان چه باشد. همچنین این دو جناح چندان تفاوت فاحشی با هم ندارند و فقط برای مبارزه با هم اند. اولین جناح M​-COR است که یک گروه شبه نظامی می باشند و از افرادی قدرتمند تشکیل شده اند و البته در مقابل حملات جناح دوم یعنی جناح IMC یا(Interstellar Manufacturing Corporation) مقاومت می کنند. برای این که این دو جناح از هم قابل تفکیک باشند دارای یونیفورم های متفاوت اند. جناح IMC دارای Titan ها و Pilot های خاکستری رنگ است. جناح M​-COR نیز یونیفورم هایی به رنگ سبز دارند. این دو جناح در بازی وجود دارند و شما می توانید با وارد شدن به هر کدام از آنها جنگی را به همراه دیگر Pilot ها و بر علیه Pilot های دیگر شروع کنید.

 

 

 

عروج Titan ها

اگر در بازی درون یک Titan  هستید قضیه کاملا فرق می کند. Titan ها بسیار قوی تر و بزرگ تر هستند. هنگامی که شما بازی را شروع می کنید باید ۲ دقیقه منتظر بمانید تا Titan شما ساخته شود٬ بعد از آن شما می توانید با Titan تماس بگیرید تا به منطقه مورد نظر بیاید (آن منطقه با انتخاب شماست) سپس با زدن دکمه تعامل٬ Titan شما را با دست گرفته و به داخل خود می برد. بعد از آن شما می توانید از Titan استفاده کنید و هر زمان که خواستید از آن خارج کنید. Titan ها بدون یک Pilot در سوار خود نیز با دشمنان مبارزه می کنند. شما می توانید برای Titan خود یک منطقه را مشخص کنید تا به آنجا برود و دشمنان را نابود کند. این را بدانید که Titan ها موجواتی بزرگ و البته بسیار سفت و سخت اند و می توانند به سرعت بدوند و در راه همه چیز را نابود کنند و حتی در سر راه Pilot ها را له کنند. آنها می توانند بسیاری از سلاح ها را به دست بگیرند. البته مانند بیشتر بازی ها رباتی شما حتما نباید یک اسلحه در دست داشته باشید تا با دشمنان بجنگید بلکه حتی بدون اسلحه نیز می توانید در بازی غوغایی به وجود بیاوردید؛ می توانید یک Pilot را با دست گرفته٬ له کنید و یا آن ها به جایی دور پرت کنید. علاوه بر آن نبرد دو Titan با هم نیز بسیار زیبا است و از اینجا زیبا تر می شود که دو Titan با دست خالی مبارزه کنند! همه این کارها بسیار لذت بخش خواهد بود و با سرعتی خیره کننده انجام می شود و حس قدرت را به بازیکن القا می کند. بعد از آسیب دیدن بیش از حد Titan شما٬ شما تنها مدت کمی برای فرار از آن وقت دارید٬ خارج شدن در حالت عادی بسیار طول می کشد و از آنجا که دیگر کنترل Titan در دستان شما نیست تنها راه خروج اضطراری است. دستگیره ای درون Titan است که با کشیدن آن به هوا پرت می شوید و از مرگ نجات پیدا می کنید. این روش در زمانی که Titan شما هک شده است نیز مناسب است. تا کنون سه Titan اعلام و تایید شدند که Atlas (این ٬Titan از Titan های پیش فرض بازیست)٬ Ogre و Stryder نام دارند. البته همیشه این نکته فراموش نشود که وقتی سوار Titan ها هستید Pilot ها مورچه اند و می توانید آنها را له کنید. اما گاهی مورچه ها هم با همکاری یکدیگر قدرتمند می شود.

 

سیاره ای زیبا اما جنگ زده

بازی Titanfall با موتور گرافیکی Source ساخته شده است. این موتور توسط شرکت Valve Corporation ساخته شد و تا به کنون بازی های قدرتمندی مانند Counter-Strike: Global Offensive بر روی آن ساخته شده اند. اما هیچ کدام از بازی های که تا به کنون ساخته شده اند مانند Titanfall نیستند. Titanfall بازی است که از حداکثر توان این موتور استفاده خواهد کرد تا بازی بسیار فوق العاده ای را به ما بدهد. Titanfall مانند هیچ کدام از بازی های ساخته شده نیست و یک تجربه زیباست! Titan ها در بازی به زیبایی طراحی و ساخته شده اند و پر از جزئیات زیبا می باشند.  Pilot ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بسیار زیبا ساخته شده اند به طوری که اگر به لباس آنها نگاهی بیندازیم به طور کامل به این موضوع پی خواهیم برد. فیزیک بازی بسیار خوب است و ما شاهد بهترین گرافیک در بین بازی ها هستیم. تجربه ی این بازی در ۶۰ فریم در ثانیه با گرافیک زیبا و سرعت آن٬ اکشنی ناب با سرعتی فوق العاده را به وجود می آورد. نقشه های بازی نیز فوق العاده زیبا طراحی شده اند٬ به طور مثال نقشه ی  Angel City در بازی Titanfall نگاهی می اندازیم. نقشه این بازی شامل درخت های زیبا٬ و گرافیکی مناسب و در خور یک نقشه مناسب است. خیابان های بزرگی که در نقشه بازی وجود دارند محل عالی برای مبارزه  Titan ها می باشند.

منبع توضیحات: گیم فا

 

تصاویری از محیط بازی:

Titanfall screenshots 01 small دانلود بازی Titanfall برای XBOX360 Titanfall screenshots 02 small دانلود بازی Titanfall برای XBOX360

Titanfall screenshots 03 small دانلود بازی Titanfall برای XBOX360 Titanfall screenshots 04 small دانلود بازی Titanfall برای XBOX360

Titanfall screenshots 05 small دانلود بازی Titanfall برای XBOX360 Titanfall screenshots 06 small دانلود بازی Titanfall برای XBOX360

 

نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول XBOX360 :

1) برای اجرای بازی ها ، پس از دانلود نمودن تمامی پارت های هر بازی ، یک فایل با فرمت ISO در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل را باید توسط نرم افزارهایی مانند CloneDVD  به صورت Burn Image To Disc رایت نمایید. دقت داشته باشید که حتما باید از DVD9 استفاده نمایید.

۲) برای اجرای بازی ها ، کنسول شما باید به آخرین آپدیت دستگاه آپدیت شده باشد. در صورت عدم اطلاع از نسخه آپدیت کنسول خود و یا ندانستن روش آپدیت ، به هیچ وجه به اجرای بازی در کنسول خود نپردازید به دلیل اینکه باعث از کارافتادگی کامل کنسول شما خواهد شد. آخرین آپدیت مربوط به کنسول خود را همواره می توانید در پستی که هر بازی زده می شود در همین بخش پیدا کنید.

۳) برای اطلاع از آپدیت کنسول خود و اجرای بازی های هکی ، به فروم های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. از جمله این فروم ها ، می توان به فروم معتبر بازی سنتر اشاره نمود. دقت داشته باشید که سئوالات شما کاربران عزیز در مورد نحوه آپدیت کردن کنسول به هیچ وجه مورد پشتیبانی همه چی دانلود نمی باشد . ولی تمامی بازی ها تست شده با آخرین نسخه آپدیت بوده و کاملا سالم می باشند.

 

caution دانلود بازی Titanfall برای XBOX360 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Titanfall برای XBOX360 دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link

دانلود پارت ۴ :     Direct Link

دانلود پارت ۵ :     Direct Link

دانلود پارت ۶ :     Direct Link

دانلود پارت ۷ :     Direct Link

دانلود پارت ۸ :     Direct Link

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد امين در تاریخ 1393/02/17 و 6:56 دقیقه ارسال شده است

با عرض سلام من اين بازي خريدم اما ميگه بأيد وصل بشي به xbox live تا بازي كني من هم وصل شدم هم عضو شدم ولي بازي به انترنت وصل نمشيه بأيد چه كاركنم لطفا جواب بدهيد.


کد امنیتی رفرش
درباره ما
این وبلاگ برای دسترسی تمام ایرانیان به مطالب پرطرفدار می باشد، در اینجا بهترین و برترین مطالب دیگر سایت ها و برنامه ها را قرار دادیم تا نیاز شما به دانلود برطرف شود، تیم همه چی دانلود امیدوار است با تلاش زیاد و حمایت شما بتواند گامی به سوی بالاترین ها بردارد. این تیم با قوانین جمهوری اسلامی ایران پیش می رود و تمام سعی خود را می کند که مطالب غیر قانونی در مقابل چشمان شما گذاشته نشود. با تشکر مدیر همه چی دانلود
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از کدام بخش بیشتر لذت می برید؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1989
 • کل نظرات : 709
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 346
 • آی پی امروز : 138
 • آی پی دیروز : 312
 • بازدید امروز : 219
 • باردید دیروز : 405
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 13
 • بازدید هفته : 1,101
 • بازدید ماه : 3,674
 • بازدید سال : 437,852
 • بازدید کلی : 11,284,550
 • کدهای اختصاصی